Nacházíte se:  Kniha návštěv
verze pro tisk

Kniha návštěv


 
nový školní rok
Jana Landová 
02.09.2015, 20:20:40
email.png machine.png 
Přeji všem vykročení tou správnou nohou do nového školního roku. 

Poděkování
Lucie Trčková 
27.04.2012, 10:00:00
machine.png 
Chtěla bych poděkovat paní ředitelce, že přijala mého syna do MŠ a tím mu dala šanci nastoupit příští rok do první třídy v této škole. Zároveň bych ráda poděkovala učitelkám v MŠ za jejich perfektní přístup a péči. Za rok strávený v této MŠ udělal syn velký pokrok jak v řeči a vyjadřování, tak i v manuálních činnostech. Dle mé zkušenosti je tato školka mnohem lepší, než školka ve městě. Ještě jednou velmi děkuji. 

Re: Poděkování
kolektiv ZŠ a MŠ Chodovice 
23.11.2012, 10:00:00
machine.png 
Děkujeme, velice si Vašeho sdělení vážíme. 

Volby do Školské rady
R. Žďárská 
12.11.2010, 10:14:18
machine.png 
Dobrý den, mám dotaz k proběhnuvší volbě do Školské rady. Proč u místa vyvěšení termínu konání voleb nebyla také informace o volebním řádu? Po volbě jsem se dozvěděla, že byl k nahlédnutí dlouho předem. Jde mi o to, že jsem předem uvedla, že se nemohu v daném termínu zúčastnit a dozvěděla se, že mohu odvolit druhý den. Ráno jsem se tedy dostavila a bylo mi řečeno, že to není možné.Je obvyklé, že se volí bez kandidátů, kteří by s kandidaturou předem souhlasili? Také to, že volba probíhá celý den a ne jen v avizované době nebylo nikde uvedeno. Proč?  

Re: Volby do Školské rady
Mgr. Zuzana Slezáková 
28.11.2010, 18:04:54
machine.png 
Dobrý den,
volby proběhly dle platného volebního řádu, termín byl včas oznámen a vyvěšen na viditelném místě. Mrzí nás, že se většina rodičů začala o volby zajímat až v tentýž den, takže jsme včas nemohly reagovat na jejich podnětné připomínky. V příštích volbách je můžeme akceptovat a předem projednat například na třídních schůzkách. Vynasnažíme se o ještě větší informovanost a na nástěnku též připojíme informaci, kde je možné nahlédnout do volebního řádu.
Děkujeme za příspěvek
Zuzana Slezáková 

1   

 
   Guestbook plugin, Ver. 0.8.4 beta 3 by QualiFIRE